Werken en Studeren | HvA Deeltijd Economie

Ons totale onderwijsaanbod

Bekijk hier in één oogopslag al onze opleidings- en cursusmogelijkheden, in de vier vakgebieden: HRM, Bedrijfskunde, Marketing & Sales en Finance.

Hbo-opleidingen (in deeltijd)

Voor de een is misschien een deeltijdopleiding van vier jaar de juiste keuze en voor de ander een cursus van enkele weken. Bij onze deeltijdopleiding heb je aan het einde van de opleiding een erkend hbo-diploma. Dat biedt meer kansen om verder te komen in je werk.

Cursussen

Met een cursus, van enkele weken tot maanden, ga je dieper in op een specifiek onderwerp in jouw vakgebied of juist buiten jouw vakgebied waar je interesse ligt. Je vergroot je vakkennis en zorgt ervoor dat je helemaal bij bent. We hebben cursussen in de vakgebieden: Bedrijfskunde, HRM, Marketing & Sales en Finance. Genoeg om uit te kiezen!

Gepubliceerd door  Faculteit Business en Economie 12 juli 2023