Workshop incompany volgen(opent in een nieuw venster)
Een incompany groepstraining voor deze workshop is mogelijk.

Hoe voelt het om te revalideren na een acute situatie? In deze interactieve VR-workshop stap je als zorgprofessional in de wereld van de geriatrische revalidant. Van ontslag uit het ziekenhuis tot herstel thuis: beleef het hele traject en ontdek wat deze periode zo ingrijpend maakt. Deze unieke ervaring biedt waardevolle inzichten en handvatten om de kwaliteit van de revalidatiezorg te verbeteren.

In onze interactieve workshop ervaar en beleef je als zorgprofessional met eigen ogen het revalidatieproces. De workshop start met een unieke VR-ervaring. Vervolgens sta je andere deelnemers stil bij de impact, ervaringen en verkregen inzichten.

De VR-ervaring is gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek door Amsterdam UMC en UNO Amsterdam naar de ervaring van revalidanten binnen de geriatrische revalidatie. Onderzoekers vertaalden de inzichten uit literatuurstudies en interviews naar realistische scenario’s en werkten deze uit in een VR-film. Zorgprofessionals kunnen zich door de VR-ervaring beter inleven in de revalidant en worden zich bewust van verbeterpunten in de zorg.
Deze workshop is speciaal ontwikkeld voor zorgprofessionals die werken in óf betrokken zijn bij geriatrische revalidatie.
De workshop wordt gegeven door ervaren docenten gespecialiseerd in simulatieonderwijs en vindt plaats van 15.00 tot 17.00 uur op onze Gezondheidscampus in Amsterdam. Liever de workshop incompany volgen?
De kosten zijn €55,- per persoon. De workshop gaat alleen door bij een minimum aantal van 15 deelnemers. Een (incompany) groepstraining is op aanvraag mogelijk.
Geen speciale toelatingseisen.
De workshop duurt in totaal 1,5 uur.
De VR-film is ontwikkeld door het Amsterdam UMC en UNO Amsterdam, dankzij een subsidie van de Stichting Gezamenlijke Vrienden van Vivium Zorggroep.

Een incompany groepstraining voor deze workshop is mogelijk.
