Contact met een van onze HvA kenniscentra

Hieronder vind je de verschillende kenniscentra van de HvA.

Zoek je een medewerker, lector of promovendus? Ga dan naar:

Website: www.hva.nl/kmr

ALGEMENE ZAKEN

kmr@hva.nl
MLH 05A04

CONTACTPERSONEN

Gudy Koning-van den Hogen
Algemene ondersteuning
E-mail: g.koning@hva.nl
Tel: 06-2115 6482

Mark van den Heuvel
Hoofd Kenniscentrum
E-mail: m.c.m.van.den.heuvel@hva.nl
Tel: 06-5396 2254

Hetty Norder
Bedrijfsvoerder
E-mail: a.e.norder@hva.nl
Tel: 06 3831 6326

POSTADRES

Hogeschool van Amsterdam
Kenniscentrum Maatschappij en Recht
Postbus 2171
1000 CB Amsterdam

BEZOEKADRES

Muller-Lulofshuis

Kenniscentrum Maatschappij en Recht
Hogeschool van Amsterdam
Wibautstraat 5a,
1091 GH Amsterdam

Carem

E-mail: carem@hva.nl
Website: www.hva.nl/carem

Bezoekadres

Business Campus
Fraijlemaborg 133
1102 CV Amsterdam

Postadres

Hogeschool van Amsterdam
T.a.v. CAREM (Kenniscentrum Business en Economie)
Postbus 814
1000 AV Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-fdmci

Contact

Algemeen e-mailadres: kc-fdmci@hva.nl

Hoofd Bedrijfsvoering Onderzoek : Wouter Groot
E-mailadres: w.j.c.groot@hva.nl
Tel: +31(0)6 21156964

Bezoekadres

Benno Premselahuis

Rhijnspoorplein 1
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 1695

Postadres

Hogeschool van Amsterdam
T.a.v. Kenniscentrum FDMCI
Postbus 40
1000 AA Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-onderwijs-opvoeding

Management Kenniscentrum

Prof. dr. Ron Oostdam
Onderzoeksdirecteur Kenniscentrum, lector Maatwerk in leren en instructie
E-mail: r.j.oostdam@hva.nl

mw. Drs. M.L. Driessen
Programmacoördinator Kenniscentrum
m.l.driessen@hva.nl
0648275885

Secretariaat Kenniscentrum

mw. W. Andree Wiltens
Secretaresse
w.andree.wiltens@hva.nl
0205995332
0611804613
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

mw. E.J. de Jong
Communicatiemedewerker/Secretaresse
e.j.de.jong@hva.nl
0205995332
0648347281
Aanwezig: maandag en donderdag (tot 14:30), dinsdag, woensdag (tot 12:30)

Website: www.hva.nl/kc-techniek

Aviation

Forensisch Onderzoek

Urban Technology

Monique Heiligers

Bertus Postema

Mascha Smulders

m.m.heiligers@hva.nl

b.postema@hva.nl

m.smulders@hva.nl

Contact

E-mail: urbanvitality@hva.nl
Website: hva.nl/urban-vitality

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding

Dr. Meurerhuis (DMH)
Dr. Meurerlaan 8
1067 SM Amsterdam
020 595 3400

Faculteit Gezondheid

Nicolaes Tulphuis (NTH)
Tafelbergweg 51
1105 BD Amsterdam
020 595 4111

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 18 januari 2023