Final Event van 'CommuniCity' in Porto, Portugal

Ontwerper-onderzoeker Pauline Hoogweg heeft het lectoraat Creative Media for Social Change fantastisch vertegenwoordigd op het Final Event van EU-project 'CommuniCity' in Porto, Portugal!
What exactly makes co-creation worthwhile for you?
Pauline begon met een presentatie van onze 'Co-creation Reboot Card Set' en gaf daarna een workshop waarin deelnemers aan de slag konden met de kaarten: ''Het was erg leuk en verrassend. Deelnemers vanuit heel verschillende achtergronden kwamen samen: mensen vanuit Porto, Helsinki en vanuit de organisatie Right to Create in Amsterdam.''

Tijdens de workshop werden er drie verschillende oefeningen uitgevoerd: een oefening individueel, in duo/trio en daarna als complete groep. Dit maakte de workshop levendig en zorgde ervoor dat iedereen met elkaar in gesprek raakte!