Logo Hogeschool van Amsterdam - Link naar startpaginaLogo Hogeschool van Amsterdam - Link naar startpagina

Daniël van Middelkoop

Expert professional agency en goed werk

Daniël van Middelkoop | Lector Samenwerkende Professionals

Als lector Samenwerkende Professionals onderzoekt Daniel van Middelkoop via actieonderzoek hoe professional agency — het handelingsvermogen van samenwerkende professionals — kan worden versterkt in complexe en veranderende contexten, en hoe dit bijdraagt aan het realiseren en behouden van goed werk. Met zijn team richt hij zich op onderzoek naar goed werk in relatie tot transities op de arbeidsmarkt en in de samenleving, leren in organisaties en het welzijn van medewerkers. Hij verbindt onderzoek met onderwijs en met de professionele ontwikkeling van medewerkers binnen de HvA.

Expertises

samenwerkende professionals | professionele identiteit | actieonderzoek | kwaliteit van werk | diversiteit en studiesucces

Contact

Over Daniël van Middelkoop

Met zijn team richt hij zich op goed werk in relatie tot transities op de arbeidsmarkt, leren in organisaties en het welzijn van medewerkers. Het doel: professionals die samen sterker staan.

Van Middelkoop verbindt onderzoek met onderwijs en de professionele ontwikkeling van medewerkers binnen de HvA.