Hogeschool van Amsterdam

Opleidingen

Lerarenopleidingen Exacte vakken (Gezondheidszorg en Welzijn, Horeca en Voeding, Mens en Technologie, Natuurkunde / Scheikunde, Biologie, Wiskunde)

Opleidingsmanager
Sengers, F.C.J.M. (Frank)
f.c.j.m.sengers@hva.nl
M 06 123 98 193

Secretaresse
Kuzma, M. (Monika)
020 - 599 57 17 m.kuzma@hva.nl

Lerarenopleidingen Maatschappijvakken (Aardrijkskunde, Economie, Geschiedenis, Maatschappijleer)

Opleidingsmanager

Meerhoff, H.M. (Martijn)
h.m.meerhoff@hva.nl

Secretaresse Kuzma, M. (Monika)
020 - 599 57 17 m.kuzma@hva.nl

Lerarenopleidingen Talen (Duits, Engels, Frans en Nederlands)

Opleidingsmanager

Corda, A. (Alessandra)
06 - 211 55 350 a.corda@hva.nl

Secretaresse Heijden, S. van der (Sabine)
020 - 599 57 05 s.van.der.heijden@hva.nl

Opleidingsmanager

Hogervorst, P.A.M. (Patricia)
T: 06 211 553 60

p.a.m.hogervorst@hva.nl

Secretariaat

Bijman, N.E. (Neelie)
T: 020 - 599 53 98

n.e.bijman@hva.nl

Opleidingsmanager

Jelsma, J. (Johan)
T: 06 - 2115 56 35
j.jelsma@hva.nl

Secretariaat

Bijman, N.E. (Neelie)
T: 020 - 599 53 98

n.e.bijman@hva.nl

Opleidingsmanager

Smulders, P.H. (Petra)
T: 06 - 2115 5006
p.h.smulders@hva.nl

Onderwijsbureau

Faber, A.A. (Aukje)
T: 020 - 599 5515
a.a.faber@hva.nl

Secretariaat

Pit, M. (Marieke)
T: 020 - 599 53 32
m.pit2@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Onderwijs en Opvoeding 20 september 2021