Hogeschool van Amsterdam

Diensten

Hoofd Onderwijsbureau

Vahl-Veenstra J. (Jiskje)
T: 06 - 5360 6857
j.vahl-veenstra@hva.nl

Hoofd Communicatie

Laffort, A.J.W. (Anke)
T: 06 - 2115 8378
a.j.w.laffort@hva.nl

Planning, Financiën en Control

Meindertsma, A.J. (Addie)
T: 06 - 2115 6555
a.j.meindertsma@hva.nl

Hoofd Human Resources Melkman, P. (Philip)
p.melkman@hva.nl

Hoofd Onderwijs en Onderzoek Voogd, de A.H. (Albert)
a.h.de.voogd@hva.nl

Hoofd ICT Raijmann, L.E.L. (Léon)
l.e.l.raijmann@hva.nl

International Office

Van den Brink, A.G.J.M. (Anita)
T: 06 - 2115 5521
a.van.den.brink@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Onderwijs en Opvoeding 16 februari 2021