Logo Hogeschool van Amsterdam – link naar startpaginaLogo Hogeschool van Amsterdam – link naar startpagina
Evenement

Taalcafé: Wereldvluchtenlingendag

Ga in gesprek met anderstaligen studenten over de toekomst

Gratis aanmelden!
(opent in nieuw venster)

Ter ere van Wereldvluchtelingendag organiseert FLOOR in samenwerking met het Taalschakeltraject en Students That Matter een speciale editie van het taalcafé. Tijdens deze editie ga je met anderstalige studenten in gesprek over hun dromen en doelen in het leven.

Het belooft een bijzondere editie te worden, waarin verschillende lagen van de HvA bij elkaar komen om samen te kijken naar de toekomst! 

🗓️ Vrijdag 20 juni 2025
⏱️ 16.00 – 18.00 uur (inloop 15.45)
🏢 FLOOR cultureel platform
📍 Wibautstraat 3B, Amsterdam
♿️ Rolstoelvriendelijk
💎 Gratis aanmelden
🤝 FLOOR x Taalschakeltraject x Students That Matter

Wat wordt er van jou verwacht? 

Als taalbuddy is het de bedoeling dat je in gesprek gaat met anderstalige studenten die de Nederlandse taal nog niet goed onder de knie hebben. Door in het Nederlands met ze te praten leren ze op een relaxte en meer praktische manier om gesprekken te voeren. Hoewel het thema van deze editie ‘toekomst en doelen’ is, mag het uiteraard ook over andere onderwerpen gaan.