Hogeschool van Amsterdam

Diensten

Hoofd Onderwijsbureau

Bergen, S. van (Saskia), 06 102 272 97
E-mail: s.van.bergen@hva.nl

Algemeen telefoonnummer Onderwijsbureau 020-595 14 11

Stagebureau

E-mail: stage-techniek@hva.nl

Oudejans, I. (Iris), 06 211 563 96
E-mail: i.oudejans@hva.nl

Brinkman, R. (Roos), 06 211 585 51
E-mail: r.brinkman@hva.nl

Controller Onderwijs

Ory, R.C. (Jean-Paul), 06 211 588 96
E-mail: j.p.ory@hva.nl

Hoofd HR

Enkhorst, J. (Johan), 06 2115 5670
E-mail: j.enkhorst@hva.nl

Hoofd Communicatie & Instroom            

Putten van der, N. (Noëlle), 06 211 557 69
E-mail: p.m.m.van.der.putten@hva.nl

Woldberg, H. (Herbert), 06 535 338 29
E-mail: h.l.g.h.woldberg@hva.nl

 

 

Aarden C (Claire), 06 211 58 708
c.d.aarden@hva.nl

Hout van der, H.S. (Suzan), 06 151 36 930
h.s.van.der.hout@hva.nl

 

Uijterwijk, M.G.W. (Micha), 06 - 211 561 67
E-mail: m.g.w.uijterwijk@hva.nl

Marsman, L.J. (Lysanne), 020 595 1335
E-mail l.j.marsman@hva.nl

Inderdjiet, G.M (Gieta), 020-595 13 61
E-mail: g.m.inderdjiet@hva.nl 

Koning, P (Patricia), 020-595 14 54
E-mail: p.koning@hva.nl

LWB B5:30
Functioneel beheer: dlwoft@hva.nl 
Team blended learning: onderwijslab-ft@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Techniek 11 juli 2019