Diensten

Heb je een vraag over bijvoorbeeld je inschrijving, collegeld, wi-fi of wil je iemand spreken van studievoorlichting? Hier vind je een handig overzicht met alle contactgegevens voor studenten.

Studeer je al aan de HvA? Dan vind je antwoorden op veel voorkomende vragen op az.hva.nl.

Hoofd Onderwijsbureau

Bergen, S. van (Saskia), 06 102 272 97
E-mail: s.van.bergen@hva.nl

Stagebureau

E-mail: stage-techniek@hva.nl

Brinkman, R. (Roos), 06 211 585 51
E-mail: r.brinkman@hva.nl

Controller Onderwijs

Ory, R.C. (Jean-Paul), 06 211 588 96
E-mail: j.p.ory@hva.nl

Hoofd HR

Enkhorst, J. (Johan), 06 2115 5670
E-mail: j.enkhorst@hva.nl

Hoofd Communicatie & Instroom

Hoofd Onderwijs & Onderzoek

van Huissteden, N. (Nina), 06 336 986 48
E-mail: n.van.huissteden@hva.nl

Aarden C (Claire), 06 211 58 708
c.d.aarden@hva.nl

Hout van der, H.S. (Suzan), 06 151 36 930
h.s.van.der.hout@hva.nl

Hoofd Informatiemanagement:

Marjolein Debets
E-mail: m.debets@hva.nl

Vragen?
Neem contact op met icthulp-ft@hva.nl.

Marsman, L.J. (Lysanne), 020 595 1335
E-mail l.j.marsman@hva.nl

Inderdjiet, G.M (Gieta), 020-595 13 61
E-mail: g.m.inderdjiet@hva.nl

Koning, P (Patricia), 020-595 14 54
E-mail: p.koning@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Techniek 20 mei 2022