Hogeschool van Amsterdam

Contact

Decaan a.i. 

I.D. (Irene) Sparreboom
e-mail: i.d.sparreboom@hva.nl 

Directeur bedrijfsvoering a.i. 

M. (Monique) Waasdorp 
e-mail: m.waasdorp@hva.nl

Faculteitssecretaris

e-mail: faculteitsecretaris-gezondheid@hva.nl

Managementassistente 

P. (Petra) Lampe
tel: 06 211 577 83
e-mail: secretariaat-decaan-fg-fbsv@hva.nl

Servicepunt FG

tel: 020 595 41 80
e-mail: ServicepuntFG@hva.nl

Studentenadministratie

tel.nr. Centrale Studentenadministratie: 020 595 27 90 
of stel je vraag via het Digitaal Loket 

Ergotherapie

M.J. (Margo) van Hartingsveldt
e-mail: m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapie

S.H.M. (Marja) Blaazer
e-mail: m.blaazer@hva.nl 

Oefentherapie-Mensendieck

B. (Bart) Visser
e-mail: b.visser2@hva.nl

Verpleegkunde

C.H.M. (Corine) Latour
e-mail: c.h.m.latour@hva.nl

European Master of Science in Occupational Therapy

D.E. (Debbie) Kramer - Roy
e-mail: d.e.kramer-roy@hva.nl 

Master Critical Care

M. (Marjolein) Snaterse
e-mail: mastercriticalcare@hva.nl 

 

Gepubliceerd door  Faculteit Gezondheid 17 februari 2020