Contact

Decaan

Secretariaat decaan

N. (Nynke) van Dijk A.E.M. (Angélique) van Lith
E-mail: secretariaat-decaan-fg-fbsv@hva.nl | tel: 06 - 388 441 46

Directeur bedrijfsvoering

Secretariaat bedrijfsvoering

Sander Kos J.F.H.(Hanni) van Bommel
E-mail: s.kos@hva.nl E-mail: j.f.h.van.bommel@hva.nl | tel: 06-211 577 83

Faculteitssecretaris

Ivo Schürmann
E-mail: faculteitsecretaris-gezondheid@hva.nl

Projectmanager Goed Georganiseerd Onderwijs (GGO)

Directeur CoE Urban Vitality

M.M.B. (Monique) van der Laan B. (Bart) Visser
E-mail: m.van.der.laan@hva.nl E-mail: b.visser2@hva.nl
Tel: 06 – 211 56 048

Servicepunt FG

Tel: 020 595 41 80
E-mail: ServicepuntFG@hva.nl

Centrale Studentenadministratie

Tel: 020 595 27 90
of stel je vraag via het Digitaal Loket

Ergotherapie en Oefentherapie

M.J. (Margo) van Hartingsveldt
e-mail: m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapie

S.H.M. (Marja) Blaazer
e-mail: m.blaazer@hva.nl

HBO-Verpleegkunde

C.H.M. (Corine) Latour
e-mail: c.h.m.latour@hva.nl

European Master of Science in Occupational Therapy

D.E. (Debbie) Kramer - Roy
e-mail: d.e.kramer-roy@hva.nl

Master Critical Care

M. (Marjolein) Snaterse
e-mail: mastercriticalcare@hva.nl

Master GGZ-Verpleegkunde

M. (Margriet) van Iersel
e-mail: mggz-v@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Gezondheid 11 juli 2022