Hogeschool van Amsterdam

Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie

De stafafdelingen van de Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie zijn gevestigd op de volgende locatie:

Benno Premselahuis

Sander Breed (a.j.m.breed@hva.nl)

Marcel Haarhuis (m.w.m.haarhuis@hva.nl)

Yvette Letiche-le Noble (y.letiche@hva.nl)

IT- en AV-vragen/verzoeken: servicemanagement-fdmci@hva.nl

Vragen/verzoeken betreffende onderwijs en onderzoek: oo-fdmci@hva.nl

Vragen/verzoeken betreffende onderwijsinnovatie of de DLO: servicemanagement-fdmci@hva.nl of oo-fdmci@hva.nl

communicatie-fdmci@hva.nl
Twitter: @NieuwsFDMCI

Jorien Thijs
Communicatiemedewerker (freelance)
E-mailadres: j.s.thijs@hva.nl

Wesley Duijkers
Communicatiemedewerker
E-mailadres: w.duijkers@hva.nl

Abdelkader Nassiri-Biemond
Communicatieadviseur
E-mailadres: a.nassiri@hva.nl

Souad el Amrani
Communicatieadviseur
E-mailadres: s.el.amrani@hva.nl

Edith Zweerman
Hoofd afdeling Communicatie
E-mailadres: e.m.zweerman@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie 27 november 2020