Directie en staf

Decaan

Dijk, N. van (Nynke)

Secretariaat decaan

Lith, A. van (Angelique)
T: 06 - 388 44 146
E: secretariaat-decaan-fg-fbsv@hva.nl

Directeur Bedrijfsvoering

Kos, S. (Sander)
T: 06-211 58 887
E: s.kos@hva.nl

Secretariaat

Capelle, L.A.C. van de (Linda)
E: l.a.c.van.de.cappelle@hva.nl

Hoofd Communicatie

Waal, I.C. de (Irma)
T: 06 211 56 142
E: i.c.de.waal@hva.nl

Hoofd Financiën, Planning en
Control

Klabbers, L. (Leonie)
E: l.klabbers@hva.nl

Hoofd Human Resources

Bax, A. (Annette)
E: a.h.bax@hva.nl

Informatiemanager

Hillen, K. (Kristiaan)
E-mail: k.hillen@hva.nl

Hoofd Onderwijsbureau

Dokman, K.A.J. (Karin)
T: 06- 575 93 564
E: k.a.j.dokman@hva.nl

Hoofd Onderwijs-en Onderzoeks-
beleid

Swart, F. (Fenna)
T: 06 3456 95 01
E: f.swart@hva.nl

Projectmanager Goed Georganiseerd
Onderwijs (GGO)

Laan, M.M.B. van der (Monique)
T: 06 – 211 56 048
E: m.van.der.laan@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 10 november 2022