Hogeschool van Amsterdam

Directie en staf

Decaan

Dijk, N. van (Nynke)
E: n.van.dijk@hva.nl

Secretariaat

Lampe, P. (Petra)
T: 06-211 57 783
E: secretariaat-decaanfg@hva.nl

Directeur Bedrijfsvoering

Bruin, T. de (Tessa)
E: t.f.de.bruin@hva.nl

Secretariaat

Boudount, S. (Safae)
T: 06-211 57 552
E: s.bouddount@hva.nl

Hoofd Communicatie

Waal, I.C. de (Irma)
Telefoon: 06 211 56 142
E-mail: i.c.de.waal@hva.nl

Hoofd Financiën, Planning en
Control

Waasdorp, M. (Monique)
Telefoon: 06 211 58 558
E-mail: m.waasdorp@hva.nl

Hoofd Human Resources

Vegter, N. (Nella)
Telefoon: 06 211 58 136
E-mail: n.vegter@hva.nl

Informatiemanager

Hillen, K. (Kristiaan)
E-mail: k.hillen@hva.nl

Hoofd Onderwijsbureau

Dokman, K.A.J. (Karin)
Telefoon: 06- 575 93 564
E-mail: k.a.j.dokman@hva.nl

Hoofd Onderwijs-en Onderzoeks-
beleid

Molenkamp, M.C.P.J. (Margret): interi
Tel: 06 – 441 21 595
E-mail: m.c.p.j.molenkamp@hva.nl

Projectleider Goed Georganiseerd
Onderwijs (GGO)

Laan, M.M.B. van der (Monique)
Telefoon: 06-108 31 911
E-mail: m.van.der.laan@hva.nl


Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 14 december 2020