Hogeschool van Amsterdam

Directie en staf

Decaan

Dijk, N. van (Nynke)

Secretariaat decaan

Lampe, P. (Petra)
T: 06-211 57 783
E: secretariaat-decaan-fg-fbsv@hva.nl

Directeur Bedrijfsvoering

Kos, S. (Sander)
T: 06-211 58 887
E: s.kos@hva.nl

Secretariaat

Lith, A. van (Angelique)
T: 06 - 388 44 146
E: a.e.m.van.lith@hva.nl

Hoofd Communicatie

Waal, I.C. de (Irma)
Telefoon: 06 211 56 142
E-mail: i.c.de.waal@hva.nl

Hoofd Financiën, Planning en
Control

Leede, E. de (Eric): interim
Telefoon: 06 211 58 334
E-mail: e.de.leede@hva.nl

Hoofd Human Resources

Vegter, N. (Nella)
Telefoon: 06 211 58 136
E-mail: n.vegter@hva.nl

Informatiemanager

Hillen, K. (Kristiaan)
E-mail: k.hillen@hva.nl

Hoofd Onderwijsbureau

Dokman, K.A.J. (Karin)
Telefoon: 06- 575 93 564
E-mail: k.a.j.dokman@hva.nl

Hoofd Onderwijs-en Onderzoeks-
beleid

Moosdijk, P. van de (Petra)
Tel: 06-211 57 815
E-mail: p.van.de.moosdijk@hva.nl

Projectmanager Goed Georganiseerd
Onderwijs (GGO)

Laan, M.M.B. van der (Monique)
Telefoon: 06 – 211 56 048
E-mail: m.van.der.laan@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 20 december 2021