Hogeschool van Amsterdam

Team FabCity HvA/AUAS

De aansluiting met het programma van Europe by People wordt vormgegeven door een team van tien medewerkers van HvA. Neem voor vragen contact op met de contactpersoon van jouw faculteit of mail via onderstaande button naar het algemene e-mailadres.

Faculteit Business en Economie, internationalisering

Brechtine Detmar

b.t.detmar@hva.nl, 06-4939 4939

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding en Faculteit Gezondheid, educatieprogramma

Els van Dam

e.van.dam@hva.nl, 06-1019 1219

Faculteit Digitale Media en Creatieve Industrie, vluchtelingenproject, Campus Online

Marie Meeusen

m.meeusen@hva.nl, 06-2115 7119

Faculteit Maatschappij en Recht, projectcoƶrdinatie, Learning Lab, externe relaties

Rob Andeweg

r.andeweg@hva.nl, 06-2115 6113

Faculteit Onderwijs en Opvoeding, Amsh.s.blaauw@hva.nlterdamse onderwijsinstellingen, educatieprogramma

Pettra van Beveren

p.e.van.beveren@hva.nl, 06-2006 2039

Faculteit Techniek, fysieke campus, Learning Lab

Suzanne Hansen

dezeruimte@gmail.com, 06-4827 2193

Communicatie

Ragini Fit

r.r.fit@hva.nl, 06-2115 8881

Projectondersteuning

Floor Bregman

f.bregman@hva.nl

Coordinatie Learning Lab en Wikkelhuizen

Heleen Blaauw

h.s.blaauw@hva.nl, 06-2115 6520

Jimmy van Noorden

06-1859 9948

Europe by People

Christel van de Craats

Contactpersoon FabCity, off-campus student programme,  christel@europebypeople.nl.

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 24 juni 2016