Hogeschool van Amsterdam

Contact en locatie

Heb je vragen over je opleiding of over je studiekeuze?
Neem dan contact op met Studievoorlichting:

  • WhatsApp: 06 2115 5262 (werkdagen 10:00 - 16:30u.)
  • Telefoon: 020 595 1405 (werkdagen 09.30 - 13.30u.)
  • E-mail: studievoorlichting@hva.nl

 

Coördinator opleiding

Edwin Praat
e.praat@hva.nl

Intakers deeltijdopleiding

Marijke Potters
m.c.m.potters@hva.nl

Mirjam Gilhaus
m.gilhaus@hva.nl

Pleuni Hooft van Huysduynen
p.hooft.van.huysduynen@hva.nl

Anne van Wingerden
a.wingerden@hva.nl

 

Gepubliceerd door  Faculteit Onderwijs en Opvoeding 5 september 2019