Hogeschool van Amsterdam

Contact

Hieronder vind je de verschillende kenniscentra van de HvA. Zoek je een medewerker, lector of promovendus? Zoek dan via de linkernavigatie.

Website: www.hva.nl/akmi

ALGEMENE ZAKEN

akmi@hva.nl
MLH 05A04

CONTACTPERSONEN

Gudy Koning-van den Hogen
Algemene ondersteuning AKMI
E-mail: g.koning@hva.nl
Tel: 06-2115 6482

Geertje Schouten
Algemene ondersteuning AKMI
E-mail: g.schouten@hva.nl
Tel: 06-2115 5150

Mark van den Heuvel
Hoofd AKMI
E-mail: m.c.m.van.den.heuvel@hva.nl
Tel: 06-5396 2254

Liselot Westhoff
Bedrijfsvoerder
E-mail: l.t.westhoff@hva.nl
Tel: 06 2115 7613

POSTADRES

Hogeschool van Amsterdam
Amsterdams Kenniscentrum voor Maatschappelijke Innovatie
Postbus 2171
1000 CB Amsterdam

BEZOEKADRES

Muller-Lulofshuis

AKMI
Hogeschool van Amsterdam
Wibautstraat 5a,
1091 GH Amsterdam

Carem

Telefoon: 020 595 2312
E-mail: carem@hva.nl
Website: www.hva.nl/carem

Bezoekadres

Wibauthuis
Wibautstraat 3b
1091 GH Amsterdam

Postadres

Hogeschool van Amsterdam
T.a.v. CAREM (Kenniscentrum Business en Economie)
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/create-it

Contact

Algemeen e-mailadres: create-it@hva.nl

Algemeen manager: Sabine Niederer
E-mailadres: s.m.c.niederer@hva.nl
Tel: +31(0)20 - 595 1617

Bezoekadres

Benno Premselahuis

Rhijnspoorplein 1
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 1695

Koetsier-Montaignehuis

Mauritskade 11
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 4555

Medialab Amsterdam in Studio HvA

Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam

Theo Thijssenhuis

Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam
Tel. +31(0)20 599 5555

Postadres

Hogeschool van Amsterdam
T.a.v. CREATE-IT
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-onderwijs-opvoeding

Management Kenniscentrum

Prof. dr. Ron Oostdam
Onderzoeksdirecteur Kenniscentrum, lector Maatwerk in leren en instructie
E-mail: r.j.oostdam@hva.nl

mw. Drs. M.L. Driessen

Programmacoördinator Kenniscentrum

m.l.driessen@hva.nl

0648275885

Secretariaat Kenniscentrum

mw. W. Andree Wiltens

Secretaresse

w.andree.wiltens@hva.nl

0205995332

0611804613

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

mw. E.J. de Jong

Communicatiemedewerker/Secretaresse

e.j.de.jong@hva.nl

0205995332

0648347281

Aanwezig: maandag en donderdag (tot 14:30), dinsdag, woensdag (tot 12:30)

Website: www.hva.nl/kc-techniek

Aviation

Forensisch Onderzoek

Urban Technology

Monique Heiligers

Bertus Postema

Mascha Smulders

m.m.heiligers@hva.nl

b.postema@hva.nl

m.smulders@hva.nl

Contact

E-mail: urbanvitality@hva.nl
Website: hva.nl/urban-vitality

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding

Dr. Meurerhuis (DMH)
Dr. Meurerlaan 8
1067 SM Amsterdam
020 595 3400

Faculteit Gezondheid

Nicolaes Tulphuis (NTH)
Tafelbergweg 51
1105 BD Amsterdam
020 595 4111

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 11 september 2020