Hogeschool van Amsterdam

Contact

Hieronder vind je de verschillende kenniscentra van de HvA. Zoek je een medewerker, lector of promovendus? Zoek dan via de linkernavigatie.

Website: www.hva.nl/akmi

ALGEMENE ZAKEN

akmi@hva.nl
MLH 05A04

CONTACTPERSONEN

Gudy Koning-van den Hogen
Algemene ondersteuning AKMI
E-mail: g.koning@hva.nl
Tel: 06-2115 6482

Geertje Schouten
Algemene ondersteuning AKMI
E-mail: g.schouten@hva.nl
Tel: 06-2115 5150

Mark van den Heuvel
Hoofd AKMI
E-mail: m.c.m.van.den.heuvel@hva.nl
Tel: 06-5396 2254

Liselot Westhoff
Bedrijfsvoerder  
E-mail:  l.t.westhoff@hva.nl
Tel: 06 2115 7613

POSTADRES

Hogeschool van Amsterdam  
Amsterdams Kenniscentrum voor Maatschappelijke Innovatie  
Postbus 2171
1000 CB Amsterdam

BEZOEKADRES

Muller-Lulofshuis

AKMI 
Hogeschool van Amsterdam
Wibautstraat 5a, 
1091 GH Amsterdam

Carem

Telefoon: 020 595 2312  
E-mail:  carem@hva.nl 
Website: www.hva.nl/carem

Bezoekadres

Wibauthuis
Wibautstraat 3b
1091 GH Amsterdam

Postadres

Hogeschool van Amsterdam  
T.a.v. CAREM (Kenniscentrum Business en Economie)
Postbus 1025 
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/create-it

Contact

Algemeen e-mailadres:  create-it@hva.nl

Algemeen manager: Sabine Niederer
E-mailadres:  s.m.c.niederer@hva.nl
Tel: +31(0)20 - 595 1617

Bezoekadres

Benno Premselahuis

Rhijnspoorplein 1
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 1695

Koetsier-Montaignehuis

Mauritskade 11
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 4555

Medialab Amsterdam in Studio HvA

Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam

Theo Thijssenhuis

Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam
Tel. +31(0)20 599 5555

Postadres

Hogeschool van Amsterdam 
T.a.v. CREATE-IT 
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-onderwijs-opvoeding

Management Kenniscentrum

Hoogleraar – onderzoeksdirecteur

Prof. dr. Ron Oostdam 
E-mail:  r.j.oostdam@hva.nl
Tel: 06 2115 6240
Kamer: TTH 03 A 44

Algemeen manager

Petra Smulders
E-mail:  p.h.smulders@hva.nl
Tel: 06 2115 5006
Kamer: TTH 03 A 40
Kamer: TTH 03 A 20

Secretariaat Kenniscentrum

Contact

Marieke Saghir-Pit 
E-mail:  m.pit2@hva.nl
Tel: 020 599 5332 / 06  2115 5332
Aanwezig: maandag t/m donderdag 

E:  i.g.m.van.gessel@hva.nl 
T: 020-599 5332 
Aanwezig: maandag t/m donderdag van 12.00 tot 17.00

Bezoekadres

Kohnstammhuis en Theo Thijssenhuis
Kamer TTH 03 A 20  
Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam

Postadres

Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-techniek

Aviation

Forensisch Onderzoek

Urban Technology 

Monique Heiligers

Bertus Postema

Mascha Smulders 

m.m.heiligers@hva.nl

b.postema@hva.nl

m.smulders@hva.nl 

 

Contact

E-mail: urbanvitality@hva.nl
Website: hva.nl/urban-vitality

Faculteit Bewegen, Sport en Voeding

Dr. Meurerhuis (DMH)
Dr. Meurerlaan 8
1067 SM Amsterdam
020 595 3400

Faculteit Gezondheid

Nicolaes Tulphuis (NTH)
Tafelbergweg 51
1105 BD Amsterdam
020 595 4111

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 16 juni 2020