Lector Civic Interaction Design
b.g.m.de.waal@hva.nlBekijk profiel
Het lectoraat Civic Interaction Design doet onderzoek naar het gebied van speelse interactie, virtual reality en civic media.
Het lectoraat Civic Interaction Design is een interdisciplinaire onderzoeksgroep aan de Hogeschool van Amsterdam die onderzoeks- en onderwijsprogramma's uitvoert op het gebied van immersive, playful en civic media zoals virtual reality, serious games, online platformen en digital placemaking. Games, speelsheid en (digital) storytelling staan centraal in ons werk, aangezien dit belangrijke kenmerken zijn geworden binnen het werkveld van hedendaagse digitale media.
Meer informatie over onderzoeksprojecten en experts van dit lectoraat vind je op de website: https://civicinteractiondesign.com/
Het lectoraat Civic Interaction Design is één van de acht lectoraten van het kenniscentrum faculteit Digitale Media & Creatieve Industrie binnen de Hogeschool van Amsterdam