Hogeschool van Amsterdam

Contact

Decaan

Secretariaat decaan

N. (Nynke) van Dijk P. (Petra) Lampe
e-mail: n.van.dijk@hva.nl e-mail: secretariaat-decaan-fg-fbsv@hva.nl | tel: 06 211 577 83

Directeur bedrijfsvoering

Secretariaat bedrijfsvoering

T. (Tessa) de Bruin A. (Angélique) van Lith
e-mail: t.f.de.bruin@hva.nl e-mail: a.e.m.van.lith@hva.nl

Faculteitssecretaris

Ivo Schürmann
e-mail: faculteitsecretaris-gezondheid@hva.nl

Servicepunt FG

tel: 020 595 41 80
e-mail: ServicepuntFG@hva.nl

Studentenadministratie

tel.nr. Centrale Studentenadministratie: 020 595 27 90
of stel je vraag via het Digitaal Loket

Ergotherapie

M.J. (Margo) van Hartingsveldt
e-mail: m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapie

S.H.M. (Marja) Blaazer
e-mail: m.blaazer@hva.nl

Oefentherapie-Mensendieck

B. (Bart) Visser
e-mail: b.visser2@hva.nl

Verpleegkunde

C.H.M. (Corine) Latour
e-mail: c.h.m.latour@hva.nl

European Master of Science in Occupational Therapy

D.E. (Debbie) Kramer - Roy
e-mail: d.e.kramer-roy@hva.nl

Master Critical Care

M. (Marjolein) Snaterse
e-mail: mastercriticalcare@hva.nl

Master GGZ-Verpleegkunde

M. (Margriet) van Iersel
e-mail: mggz-v@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Gezondheid 13 april 2021