Workshops 'Hoe digitaliseer je je onderwijs' online beschikbaar
Workshop gemist? Kijk nu online terug!
28 aug 2020 11:42 | HvA BibliotheekBen je ook benieuwd hoe jij je onderwijs interactiever kunt maken nu je voornamelijk vanachter een computer lesgeeft? Ben je op zoek naar tools die interactie mogelijk maken? Kijk dan nu de online workshops terug.
Op dinsdag 25 augustus konden docenten van de HvA en andere geïnteresseerden een workshop volgen over Wikiwijs en over interactie in Brightspace met de tool H5P. De workshops werden goed bezocht.
Inmiddels zijn deze workshops bewerkt tot een kennisclip die je zelf online kunt terugkijken, ze worden aangeboden via de Bibliotheek. De gesproken taal is Nederlands.
Enkele reacties van deelnemers:
Over Wikiwijs:
“Ik was nog niet bekend met Wikiwijs. Ik denk dat ik het wel ga gebruiken voor nieuw te ontwikkelen lesmateriaal.”
Over H5P:
“Ik ga me in ieder geval registreren. En ja, ik denk dat ik H5P ook ga gebruiken.”
Online sessie over Wikiwijs en het gebruik in lesmaterialen, gegeven door informatiespecialist Alice Doek van de Bibliotheek UvA/HvA.
Workshop | Je leert... |
---|---|
Wikiwijs |
|
Online sessie over de tool H5P en het gebruik daarvan in lesmaterialen en Brightspace, gegeven door informatiespecialist Alice Doek van de Bibliotheek UvA/HvA.
Workshop | Je leert... |
---|---|
Interactie in Brightspace |
|