Geannuleerd - Slim retailen: Meer beleving, minder kosten met AI
Wegens omstandigheden gaat dit evenement niet door.
EvenementBen jij klaar om jouw retailbedrijf te verbeteren met de nieuwste AI-technologieën? Tijdens dit inspirerende event ontdek je hoe slimme technologie je helpt om kosten te besparen, processen te optimaliseren én klanten te verrassen met een next-level winkelervaring. Dit is hét moment om je te laten inspireren en praktische inzichten op te doen waarmee je direct aan de slag kunt.

Wat kun je verwachten?
- Ontdek keynotes van experts zoals Wilco Verdoold en Tibert Verhagen over AI-agents en sociale robots.
- Doe mee aan workshops van het Digitaliseringsoffensief en krijg slimme tips van HvA-studenten over tools zoals ChatGPT.
- Leer van praktische cases over winkeloptimalisatie en AI-data analyses van Store DNA.
Programma
09.30 – 10.00 | Inloop en koffie
10.00 – 10.45 | Wilco Verdoold – Onderzoeker en docent Marketing & AI (Hogeschool van Amsterdam) en founder CMO van RankMyAI
10.45 – 11.15 | Dr. Tibert Verhagen – Lector Emerging Technology for Business (Hogeschool van Amsterdam)
11.15 – 11.30 | Pauze
11.30 – 12.15 | Martin Birac – CEO en medeoprichter (StoreDNA)
12.15 – 12.45 | Lunchpauze
12.45 – 13.30 | Het Digitaliseringsoffensief – Hoe gebruik je ChatGPT voor je marketing strategy?
13.30 – 14.00 | Workshops door HvA-studenten – Praktische AI-oplossingen (Hogeschool van Amsterdam)
14.00 uur | Afsluiting en netwerken
Praktische zaken
Datum: 18 maart 2025
Locatie: Hogeschool van Amsterdam | Corry Tendeloohuis (Business Campus) |Fraijlemaborg 1331102 CV Amsterdam
Let op: Wel parkeerkosten, maar ook goed bereikbaar met metro en trein
Kosten:
- HvA-relaties (gratis)
- INretail-leden (gratis)
- RAAIt-leden (gratis)
- Niet-leden (150 euro)
Deze sessie wordt georganiseerd door de Hogeschool van Amsterdam, RAAIT, INretail en het Digitaliseringsoffensief.