Hogeschool van Amsterdam

Urban Vitality

Urban Vitality minoren

Faculteit Gezondheid

Opleiding: Ergotherapie

Contactpersoon: Margriet Pol

E-mail: m.c.pol@hva.nl

 

Faculteit Gezondheid

Opleiding: Oefentherapie

Contactpersoon: Albertina Poelgeest

E-mail: a.poelgeest@hva.nl  

Faculteit Gezondheid

Opleiding: Verpleegkunde.

Contactpersoon: Nicky van Oostrum

E-mail: n.van.oostrum@hva.nl 

Faculteit Maatschappij en Recht

Opleiding: SPH

Contactpersoon: Yvette Wittenberg

E-mail: y.wittenberg@hva.nl 

Faculteit Maatschappij en Recht

Opleiding: Toegepaste Psychologie

Contactpersoon: Michel Wagemans

E-mail: m.a.j.wagemans@hva.nl  

Faculteit Maatschappij en Recht

Opleiding: CMV 

Contactpersoon: Marco Bijl

E-mail: m.p.g.bijl@hva.nl 

Faculteit Maatschappij en Rechts

Opleiding: Maatschappelijk werk en Dienstverlening

Contactpersoon: Leonie van der Valk

E-mail: l.n.h.van.der.valk@hva.nl 

 

Faculteit Maatschappij en Recht

Opleiding: Social Juridische Dienstverlening (SJD)

Contactpersoon: Rianne van der Weijden

E-mail: r.van.der.weijden@hva.nl 

Gepubliceerd door  Urban Vitality 27 januari 2016