Hogeschool van Amsterdam

Contact Studentendecanaat

Ben je student? Raadpleeg de actuele inloopspreekuren op de A-Z lijst van je opleiding via mijnhva.nl, onder Studentendecaan.

Hieronder vind je de contactgegevens van de studentendecanen per faculteit weergegeven. Klik op de balk van jouw faculteit om de contactinformatie te zien.

 

Opleidingen: Sport Studies - track ISMB, Academie voor Lichamelijke Opvoeding (ALO), Sportkunde - leerroute SM&O, Voeding en Diëtetiek
Studentendecaan Contact  
Francis van Hekelen f.van.hekelen@hva.nl  
Anke van der Wilt a.c.van.der.wilt@hva.nl  

 

 

Opleidingen: Accountancy - voltijd, Finance & Control - voltijd en 3-jarig traject, Finance, Tax & Advice - voltijd
Studentendecaan Contact  
Bernadette Everard b.l.everard@hva.nl  

 

Opleidingen: AMSIB - International Business - voltijd, deeltijd en Fast-Track
Studentendecaan Contact  
Dinant Leegstra is absent in May. Wim Boterman will replace him. In June Dinant Leegstra will be in office again.

Studentcounsellor AMSIB

 
Anke van der Wilt Studentcounsellor AMSIB  
Wim Boterman

Studentcounsellor AMSIB

 

 

Deeltijdopleidingen
Studentendecaan Contact  
Francis van Hekelen f.van.hekelen@hva.nl  

 

Opleidingen: Commerciële Economie, Bedrijfskunde, Human Resource Management,  Johan Cruijff Academy
Studentendecaan Contact  
Janneke Gaanderse j.h.gaanderse@hva.nl  
Gaby Zindovic g.zindovic@hva.nl  

 

 

Opleidingen: Fysiotherapie, ESP, Ergotherapie, Oefentherapie Mensendieck, HBO-Verpleegkunde
Studentendecaan Contact  
Fatima Bourri

f.m.bourri@hva.nl

 
Reina Dooijewaard r.b.j.dooijewaard@hva.nl  

 

Opleidingen: Bestuurskunde, Culturele en Maatschappelijke Vorming, HBO-Rechten, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Master Social Work, Sociaal Pedagogische Hulpverlening, Sociaal Juridische Dienstverlening, Toegepaste Psychologie
Studentendecaan Contact  
Merel Corbeij m.p.corbeij@hva.nl  
Janine Minheere j.minheere@hva.nl  
Pieter Ruijssenaars p.p.ruijssenaars@hva.nl  
Roy Verboom r.verboom@hva.nl  

 

Opleidingen: HBO-ICT en Communication and Multimedia Design
Studentendecaan Contact  
Reina Dooijewaard r.b.j.dooijewaard@hva.nl  
Jarno Gerritsen j.w.g.gerritsen@hva.nl  

 

Opleidingen: Amsterdam Fashion Institute, Communicatie, Creative Business (voorheen MIC geheten), Master Fashion Enterprise Creation AMFI
Studentendecaan Contact  
Elke de Roos

a.m.de.roos@hva.nl

 
Anne-Margriet Klaver a.m.klaver@hva.nl  
Opleidingen: Master in Digital Design
Studentendecaan Contact  
Anne-Margriet Klaver a.m.klaver@hva.nl  

 

 

Pabo, Pedagogiek, 2e graads lerarenopleidingen Aardrijkskunde, Biologie, Duits, Economie, Engels, Frans, Geschiedenis, Gezondheidszorg en Welzijn, Horeca en Voeding, IDEE, Maatschappijleer, Natuurkunde, Nederlands, Pedagogiek, Scheikunde, Techniek en Wiskunde en alle Master opleidingen op het gebied van Onderwijs & Opvoeding
Studentendecaan Contact  
Alfred Peerboom a.f.j.r.peerboom@hva.nl  
Nicole Spellen n.l.s.spellen@hva.nl  

 

 

Aviation, Built Environment (Bouwkunde, Bouwtechnische Bedrijfskunde, Civiele Techniek), Engineering (Elektrotechniek, Product Ontwerpen, Technische Bedrijfskunde, Werktuigbouwkunde), Forensisch Onderzoek, Logistics (Engineering, Management), Logistiek en Economie, Maritiem Officier, Toegepaste Wiskunde
Studentendecaan Contact  
Daan Verhamme d.t.f.verhamme@hva.nl  
Cora Verkley c.v.m.verkley@hva.nl  
Daniël Buitenkant d.j.buitenkant@hva.nl  
Cindy Groen c.groen@hva.nl  

 

Gepubliceerd door  Studentenzaken 23 mei 2019