Hogeschool van Amsterdam

Contact Studentendecanaat

Ben je student? Raadpleeg de actuele inloopspreekuren op de A-Z lijst van je opleiding via mijnhva.nl, onder Studentendecaan.

Hieronder vind je de contactgegevens van de studentendecanen per faculteit weergegeven. Klik op de balk van jouw faculteit om de contactinformatie te zien.

 

Opleidingen: Sport Studies - track ISMB, Academie voor Lichamelijke Opvoeding (ALO), Sportkunde - leerroute SM&O, Voeding en Diëtetiek
Studentendecaan Contact Spreekuur
Francis van Hekelen f.van.hekelen@hva.nl
06 2115 8339
Kijk hier
Anke van der Wilt a.c.van.der.wilt@hva.nl
06 2115 5895
Kijk hier

 

 

Opleidingen: Accountancy - voltijd, Finance & Control - voltijd en 3-jarig traject, Finance, Tax & Advice - voltijd
Studentendecaan Contact Spreekuur
Bernadette Everard b.l.everard@hva.nl
020 5236090 of
06 2115 8322
Kijk hier

 

Opleidingen: AMSIB - International Business - voltijd, deeltijd en Fast-Track
Studentendecaan Contact Spreekuur
Dinant Leegstra Studentcounsellor AMSIB
06 3199 8130
Kijk hier
Anke van der Wilt Studentcounsellor AMSIB
06 2115 5895
Kijk hier

 

Deeltijdopleidingen
Studentendecaan Contact Spreekuur
Francis van Hekelen f.van.hekelen@hva.nl 
06 2115 8339
Kijk hier

 

Opleidingen: Commerciële Economie, Bedrijfskunde, Human Resource Management,  Johan Cruijff Academy
Studentendecaan Contact Spreekuur
Janneke Gaanderse j.h.gaanderse@hva.nl
06 2115 8318
Kijk hier
Gaby Zindovic g.zindovic@hva.nl
06 2115 8331
Kijk hier

 

 

Opleidingen: Fysiotherapie, ESP, Ergotherapie, Oefentherapie Mensendieck, HBO-Verpleegkunde
Studentendecaan Contact Spreekuur
Fatima Bourri

f.m.bourri@hva.nl
020 5954377 of
06 2115 8842

Kijk hier
Reina Dooijewaard r.b.j.dooijewaard@hva.nl
06 2115 5813
Kijk hier

 

Opleidingen: Bestuurskunde, Culturele en Maatschappelijke Vorming, HBO-Rechten, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening, Master Social Work, Sociaal Pedagogische Hulpverlening, Sociaal Juridische Dienstverlening, Toegepaste Psychologie
Studentendecaan Contact Spreekuur
Merel Corbeij m.p.corbeij@hva.nl
06 2115 6853

Kijk hier

Janine Minheere j.minheere@hva.nl 
06 2115 8591
Kijk hier
Pieter Ruijssenaars p.p.ruijssenaars@hva.nl
06 2115 6351
Kijk hier
Roy Verboom r.verboom@hva.nl
06 1534 7982
Kijk hier

 

Opleidingen: HBO-ICT en Communication and Multimedia Design
Studentendecaan Contact Spreekuur
Reina Dooijewaard r.b.j.dooijewaard@hva.nl
06 2115 5813
Kijk hier
Jarno Gerritsen j.w.g.gerritsen@hva.nl
06 2115 8332
Kijk hier

 

Opleidingen: Amsterdam Fashion Institute, Communicatie, Creative Business (voorheen MIC geheten), Master Fashion Enterprise Creation AMFI
Studentendecaan Contact Spreekuur
Elke de Roos

a.m.de.roos@hva.nl
06 2115 7793

Studenten van:

Anne-Margriet Klaver a.m.klaver@hva.nl
06 2115 6441

Studenten van:

Opleidingen: Master in Digital Design
Studentendecaan Contact Spreekuur
Anne-Margriet Klaver a.m.klaver@hva.nl
06 2115 6441
Master in Digital Design

 

 

Pabo, Pedagogiek, 2e graads lerarenopleidingen Aardrijkskunde, Biologie, Duits, Economie, Engels, Frans, Geschiedenis, Gezondheidszorg en Welzijn, Horeca en Voeding, IDEE, Maatschappijleer, Natuurkunde, Nederlands, Pedagogiek, Scheikunde, Techniek en Wiskunde en alle Master opleidingen op het gebied van Onderwijs & Opvoeding
Studentendecaan Contact Spreekuur
Alfred Peerboom a.f.j.r.peerboom@hva.nl
06 2115 5593
Kijk hier
Nicole Spellen n.l.s.spellen@hva.nl
06 2115 5330
Kijk hier

 

 

Aviation, Built Environment (Bouwkunde, Bouwtechnische Bedrijfskunde, Civiele Techniek), Engineering (Elektrotechniek, Product Ontwerpen, Technische Bedrijfskunde, Werktuigbouwkunde), Forensisch Onderzoek, Logistics (Engineering, Management), Logistiek en Economie, Maritiem Officier, Toegepaste Wiskunde
Studentendecaan Contact Spreekuur
Daan Verhamme d.t.f.verhamme@hva.nl
06 2115 8338
Kijk hier
Cora Verkley c.v.m.verkley@hva.nl
06 2115 5591
Kijk hier
Daniël Buitenkant d.j.buitenkant@hva.nl
06 1590 6829
Kijk hier
Cindy Groen c.groen@hva.nl
06 2115 6350
Kijk hier

 

Gepubliceerd door  Studentenzaken 12 april 2019