Hogeschool van Amsterdam

Opleidingen

Lerarenopleidingen Exacte vakken (Gezondheidszorg en Welzijn, Horeca en Voeding, Mens en Technologie, Natuurkunde / Scheikunde, Techniek Wiskunde)

Opleidingsmanager

Haker, A. (Andrea)
a.haker@hva.nl

Secretaresse
Kuzma, M. (Monika)
T: 020 - 599 57 17 m.kuzma@hva.nl

Lerarenopleidingen Maatschappijvakken (Aardrijkskunde, Economie, Geschiedenis, Maatschappijleer)

Opleidingsmanager

Rovers, F. (Frits)
T: 06-2115 54 61 f.rovers@hva.nl

Secretaresse Kuzma, M. (Monika)
T: 020 - 599 57 17 m.kuzma@hva.nl

Lerarenopleidingen Talen Nederlands Engels Frans International Degree in English Education (IDEE)

Opleidingsmanager

Corda, A. (Alessandra)
T: 06 - 211 55 350 a.corda@hva.nl

Secretaresse Heijden, S. van der (Sabine)
T: 020 - 599 57 05 s.van.der.heijden@hva.nl

Opleidingsmanager (a.i) 

Jelsma, J. (Johan)
T: 06 2115 56 35
j.jelsma@hva.nl 

Secretariaat

Eeman, J. (José), secretaresse
T: 020 - 599 53 98
j.eeman@hva.nl

Opleidingsmanager

Jelsma, J. (Johan)
T: 06 - 2115 56 35
j.jelsma@hva.nl

Secretariaat

Eeman, J. (José)
T: 020 - 599 53 98
j.eeman@hva.nl

Opleidingsmanager

Smulders, P.H. (Petra)
T: 06 - 2115 5006
p.h.smulders@hva.nl

Onderwijsbureau

Faber, A.A. (Aukje)
T: 020 - 599 5515
a.a.faber@hva.nl

Secretariaat

Pit, M. (Marieke)
T: 020 - 599 53 32
m.pit2@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Onderwijs en Opvoeding 21 september 2016