Hogeschool van Amsterdam

Diensten

Hoofd Onderwijsbureau

Vahl-Veenstra J. (Jiskje)
T: 06 - 5360 6857 
j.vahl-veenstra@hva.nl

Hoofd Communicatie

Laffort, A.J.W. (Anke)
T: 06 - 2115 8378
a.j.w.laffort@hva.nl

Planning, Financi├źn en Control

Meindertsma, A.J. (Addie)
T: 06 - 2115 6555
a.j.meindertsma@hva.nl

Hoofd Human Resources

Ineke de Ridder
T: 06 - 2115 5878

i.w.de.ridder@hva.nl

Hoofd Onderwijs en Onderzoek      

Nierstrasz, H.C. (Hugo)
T 06 - 1366 71 90
h.c.nierstrasz@hva.nl 

Hoofd ICT Langen, van P.J. (Pieter)
T: 06 - 2115 62 90
p.j.van.langen@hva.nl

 

International Office

Van den Brink, A.G.J.M. (Anita)
T: 06 - 2115 5521
a.van.den.brink@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Onderwijs en Opvoeding 21 september 2016