Hogeschool van Amsterdam

Contact

Decaan

Dr. W.J.M. (Wilma) Scholte op Reimer  
tel: 020 - 595 42 31 
e-mail: w.j.m.scholte.op.reimer@hva.nl 

Faculteitssecretaris

P. (Petra) van de Moosdijk
tel: 06 211 578 15
e-mail: secretariaat-decaanfg@hva.nl 

Front office

tel: 020 - 595 41 80
e-mail: frontoffice-ashp@hva.nl 

Studentenadministratie

tel.nr. Centrale Studentenadministratie: 020 - 595 27 90 
of stel je vraag via het Digitaal Loket 

Ergotherapie

M.J. (Margo) van Hartingsveldt
e-mail: m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapie

S.P.J. (Stephan) Ramaekers 
e-mail: s.p.j.ramaekers@hva.nl 

Oefentherapie-Mensendieck

B. (Bart) Visser
e-mail: b.visser2@hva.nl

Verpleegkunde

C.H.M. (Corine) Latour
e-mail: c.h.m.latour@hva.nl

European Master of Science in Occupational Therapy

D.E. (Debbie) Kramer - Roy
e-mail: d.e.kramer-roy@hva.nl 

Master of Science Evidence Based Practice

C. (Cees) Lucas
tel: 020 - 566 69 44
e-mail: c.lucas@amc.nl

Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige (SPV)

J.W.T. (Jeanne) Derks 
tel: 06 - 211 579 31
e-mail: j.w.t.Derks@hva.nl 

Coördinator Bij- en nascholing (a.i.)

P.F. (Paul) de Maaijer
tel: 020 - 566 13 54
e-mail: p.f.demaaijer@amc.uva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Gezondheid 14 november 2016