Hogeschool van Amsterdam

Contact

Decaan

Dr. Wilma Scholte op Reimer  
tel: 020 - 595 42 31 
e-mail: w.j.m.scholte.op.reimer@hva.nl 

Directie-assistent

M.M. Veendorp
tel: 020 - 595 42 31
e-mail: m.m.veendorp@hva.nl 

Front office

tel: 020 - 595 41 80
e-mail: frontoffice-ashp@hva.nl 

Studentenadministratie

tel Centrale Studentenadministratie: 020 595 2790 
of stel je vraag via het Digitaal Loket 

 

Ergotherapie

M. van Hartingsveldt
tel: 020 – 595 41 67
e-mail: m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapie

R. Engelbert
tel: 020 - 595 41 06
e-mail: r.h.h.engelbert@hva.nl

Oefentherapie-Mensendieck

B. Visser
tel: 020 595 41 67
e-mail: b.visser2@hva.nl

Verpleegkunde

C.H.M. Latour
tel: 020 595 42 53
e-mail: c.h.m.latour@hva.nl

European Master of Science in Occupational Therapy

F. van Nes, Director Education
tel: 020 - 595 41 47
e-mail: f.a.van.nes@hva.nl

Master of Science Evidence Based Practice

C. Lucas
tel: 020 - 566 69 44
e-mail: c.lucas@amc.nl

Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige (SPV)

Jeanne Derks 
tel: 06-21157931
e-mail: J.W.T.Derks@hva.nl 

Coördinator Bij- en nascholing (a.i.)

P.F. (Paul) de Maaijer
tel : 020 - 566 13 54
e-mail: p.f.demaaijer@amc.uva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Gezondheid 18 februari 2016