Hogeschool van Amsterdam

Kenniscentrum KiK

Hieronder vindt u de contactgegevens van het kenniscentrum BSV en de lectoren die er werkzaam zijn.

Bent u op zoek naar een andere medewerker van het kenniscentrum, bekijk dan het medewerkersoverzicht.

Kenniscentrum BSV

Telefoon: 020 595 34 46 (secretariaat)
E-mail: kc-bsv@hva.nl
Website: hva.nl/kc-bsv

Lectoraten

Bewegingswetenschappen: Dr. drs. H. Toussaint (Huub)
Telefoon: 020 595 34 67
E-mail: h.toussaint@hva.nl

Gewichtsmanagement: Dhr. dr. P.J.M. Weijs (Peter)
Telefoon: 020 595 35 34
E-mail: p.j.m.weijs@hva.nl

Innovatie in Sportprestatie (i.o.): Dhr. M.J. Hofmeijster (Mathijs)
E-mail: m.j.hofmeijster@hva.nl

Kracht van Sport: Mevr. M. Baart de la Faille-Deutekom (Marije)
E-mail: m.baart.de.la.faille@hva.nl

Leren en Presteren in Sport: Dhr. R. Oudejans (Raôul)
E-mail: r.oudejans@hva.nl

Omgeving en Gezondheid (i.o.): Mevr. drs. L. den Broeder (Lea)
Telefoon: 06- 119 18 186
E-mail: l.den.broeder@hva.nl

Perceptueel-Motorisch Talentontwikkeling: Dhr. prof. dr. G. Savelsbergh (Geert)
E-mail: g.j.p.savelsbergh@hva.nl

Sportzorg: Mevr. J.H. Stubbe (Janine)
Telefoon: 06- 211 57 821
E-mail:  j.stubbe@hva.nl

Topsport en Onderwijs: Dhr. C. Vervoorn (Cees)
Telefoon: 595 34 68
E-mail: c.vervoorn@hva.nl

Postadres

Hogeschool van Amsterdam
Faculteit Bewegen, Sport en Voeding
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Bezoekadres

Dr. Meurerlaan 8
1067 SM Amsterdam

Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 27 januari 2016