Hogeschool van Amsterdam

Directie en staf

Decaan
 

Scholte op Reimer, dr. W. (Wilma) a.i.
E: w.j.m.scholte.op.reimer@hva.nl 

Faculteitssecretaris

Hoff, drs. L.E.D. (Lilian) 
T: 06 2115 53 52 
E: l.e.d.hoff@hva.nl

Secretariaat

Zwart, M.C. (Monique) 
T: 06 2115 7086 / 020- 595 34 66
E: m.c.zwart@hva.nl

Directeur Bedrijfsvoering

Gribling, drs. S.T.M. (Simon) 
E: s.t.m.gribling@hva.nl

Secretariaat

Meulenbroek-Braakman, W.I. (Willy) 
T: 020 595 34 66 
E: w.i.meulenbroek-braakman@hva.nl

Hoofd Communicatie

Waal, I.C. de (Irma)
Telefoon: 06 211 56 142
E-mail: i.c.de.waal@hva.nl

Hoofd FinanciĆ«n, Planning en
Control

Adema, J.O.S. (Jan)
Telefoon: 06 211 58 037
E-mail: j.o.s.adema@hva.nl

Hoofd Human Resources

Vegter, N. (Nella)
Telefoon: 06 211 58 136
E-mail: n.vegter@hva.nl

Informatiemanager

Beerman, E. (Erica)
Telefoon: 06 536 80 035
E-mail: e.beerman@hva.nl

Hoofd Onderwijsbureau

Laan, M.M.B. van der (Monique)
Telefoon: 06 108 31 911
E-mail: m.van.der.laan@hva.nl

Beleidsmedewerker Onderwijs en Kwaliteit

Asperen, J. van (Janey)
Telefoon: 06 211 58 199
E-mail: j.m.n.van.asperen@hva.nl

SIS administratie Kooistra-Roep, J.J. (Cobi)
telefoon: 020 595 34 71
e-mail: j.j.kooistra-roep@hva.nl
Pattiruhu, J. (Joyce)
telefoon: 020 595 3472
email: j.a.pattiruhu@hva.nl
Roosjen, C. (Caroline)
telefoon: 020 595 34 72
e-mail: c.s.roosjen@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 29 november 2016