Hogeschool van Amsterdam

Bestuursondersteuning

Bestuursondersteuning ondersteunt het College van Bestuur bij de integrale taakuitoefening en begeleidt het besluitvormingsproces en de procesondersteuning voor de Hogeschool van Amsterdam.

Secretaris College van Bestuur Secretariaat

mw. drs. M.N. Lürsen (Maaike)
E-mail: m.n.lursen@hva.nl
 

mw. B. Wiechmann (Beatrice)
Tel: 020 - 525 61 91
E-mail: Secretariaat-secretaris-CvB-HvA@uva.nl

Bestuurssecretaris Juridische zaken

drs. G. van der Hoeven (Gilles)
Tel: 020 - 525 23 49
E-mail: g.van.der.hoeven@hva.nl

Griffier:
Tel: 020 - 525 28 18
E-mail: griffie-cvb@hva.nl

hoofd juridische zaken HvA
mr. M. P. I. van Leeuwen (Marije)
Tel: 020 - 595 33 73
E-mail: m.p.i.van.leeuwen@hva.nl

mr. L. J. C. Paalman (Leonie, hoofd ad interim) 
Tel: 020 – 595 39 08
E-mail: l.j.c.paalman@hva.nl

mr. O. Jungst (Ody)
Tel: 020 - 595 33 75
E-mail: o.jungst@hva.nl

mr. M.S. Tissingh (Matthias)
Tel: 020 - 595 27 35
E-mail: m.s.tissingh@hva.nl

S.A. Leurs LLB (Sabrina)
Tel: 020 595 33 84
E-mail: s.a.leurs@hva.nl

Secretariaat:
(dagelijks bereikbaar tijdens het telefonisch spreekuur van 13:00 tot 16:00 uur)

M. el Bardai (Malika) 
Tel: 020 595 33 73 
E-mail: m.el.bardai@hva.nl

L. Stoelinga (Liselotte)
Tel: 020 595 33 73 
E-mail: l.stoelinga@hva.nl
E-mail: loketbbk@hva.nl

A. R. I. Wielingen (Adajah)
Tel: 020 595 33 94
E-mail: a.r.i.wielingen@hva.nl
E-mail: loketbbk@hva.nl

E.T.C.M. Appeldoorn (Esther)
Tel: 020 - 595 33 92
E-mail:  e.t.c.m.appeldoorn@hva.nl
E-mail:  cobex@hva.nl

B.A.N.T. Tjin BBA (Brenda)
E-mail:  cobex@hva.nl

Fax: 020 525 81 28

Postadres Bezoekadres
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam
Spui 21
1012 WX Amsterdam

Aan de Stichting Hogeschool van Amsterdam zijn de volgende identificatienummers toegekend:

  • Handelsregister Kamer van Koophandel: 34215054
  • RSIN: 815291152 (dit nummer vervangt het fiscaalnummer)
  • BTW: 8152.91.152.B.01
Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 16 september 2016