Zoeken
Informatie voor
Informatie over

AD Financial Services Management deeltijd

Officiële naam: Financial Services Management

Heb je mbo of havo afgerond of ben al je werkzaam in de financiële sector maar wil je graag verder studeren in de richting van het bank- en verzekeringswezen? Dan is het programma Associate degree Financial Services Management (Ad FSM) wellicht iets voor jou!

Ad FSM is een tweejarig programma waarbij je studeren en werken kunt combineren. Met deze opleiding pas je de theoretische kennis direct in de praktijk toe en word je tegelijkertijd begeleid door docenten en mensen uit het bedrijf waar je werkzaam bent. Voorwaarde is wel dat je een baan hebt of dat je binnenkort gaat werken in de financiële sector. Mocht je nog geen baan hebben dan kunnen wij je in contact brengen met mogelijke werkgevers.

Na afronding ontvang je het internationaal erkende Ad-diploma. Wil je daarna nog doorstuderen? Dan kun je direct of later instromen in de bacheloropleiding Financial Services Management.

Studiekeuzegesprekken

Na aanmelding ontvang je een uitnodiging voor een studiekeuzegesprek.

Belangrijke data

De introductiedag en de eerste lesdag voor de septemberstart 2012  van de opleiding vindt plaats eind augustus. De exacte datum is nog niet bekend.