Hogeschool van Amsterdam

Contact

Hieronder is een overzicht te zien van de verschillende kenniscentra van de HvA. Zoek je een ander contactpersoon? Zoek dan een medewerker, lector of het Bureau Kennistransfer via de linker navigatie.

Website: www.hva.nl/achieve

Contactpersonen

Ergotherapeutische vragen: M.J. (Margo) van Hartingsveldt Msc
020 595 4167, m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapeutische vragen: R. (Raoul) Engelbert, PhD
020 595 4106, r.h.h.engelbert@hva.nl

Oefentherapeutische vragen en vragen over ‘arbeid en gezondheid’: B. (Bart) Visser, PhD
020 595 4286, b.visser2@hva.nl

Verpleegkundige vragen: W. (Wilma) Scholte op Reimer, PhD
020 595 4302, w.j.m.scholte.op.reimer@hva.nl

Vragen over patiëntveiligheid: Dr. H. (Hester Vermeulen)
020 66 35 35, h.vermeuelen@amc.nl

Vragen over ouderenzorg: Dr. B. (Bianca) Buurman-van Es
020 566 59 91,  b.m.vanes@amc.uva.nl

Bezoekadres

Hogeschool van Amsterdam
Tafelbergweg 51
1105 BD Amsterdam Zuidoost

Postadres

Hogeschool van Amsterdam   
T.a.v. ACHIEVE (Kenniscentrum Gezondheid)
Postbus 1025 
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/akmi

ALGEMENE ZAKEN

akmi@hva.nl
MLH 05A04

CONTACTPERSONEN

Ann De Wreede  
Management assistent  
E-mail:  akmi@hva.nl  
Tel: 06 2115 6109

Liselot Westhoff 
Bedrijfsvoerder  
E-mail:  l.t.westhoff@hva.nl
Tel: 06 2115 7613

Wilfred Diekmann    
Hoofd Graduate School  
E-mail:   w.p.diekmann@hva.nl  
Tel: 06 1243 8659

POSTADRES

Hogeschool van Amsterdam  
Amsterdams Kenniscentrum voor Maatschappelijke Innovatie  
Postbus 1025  
1000 BA Amsterdam

BEZOEKADRES

Muller-Lulofshuis

AKMI 
Hogeschool van Amsterdam
Wibautstraat 5a, 
1091 GH Amsterdam 

Jan Bommerhuis

AKMI
Hogeschool van Amsterdam
Wibautstraat 80-86,
1091 GP, Amsterdam

Carem

Telefoon: 020 595 2312  
E-mail:  carem@hva.nl 
Website: www.hva.nl/carem

Bezoekadres

Wibauthuis
Wibautstraat 3b
1091 GH Amsterdam

Postadres

Hogeschool van Amsterdam  
T.a.v. CAREM (Kenniscentrum Economie en Management)
Postbus 1025 
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/create-it

Contact

Algemeen e-mailadres:  create-it@hva.nl

Algemeen manager: Sabine Niederer
E-mailadres:  s.m.c.niederer@hva.nl
Tel: +31(0)20 - 595 1617

Bezoekadres

Benno Premselahuis

Rhijnspoorplein 1
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 1695

Koetsier-Montaignehuis

Mauritskade 11
1091 GC Amsterdam
Tel. +31(0)20 - 595 4555

Medialab Amsterdam in Studio HvA

Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam

Theo Thijssenhuis

Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam
Tel. +31(0)20 599 5555

Postadres

Hogeschool van Amsterdam 
T.a.v. CREATE-IT 
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-onderwijs-opvoeding

Management Kenniscentrum

Hoogleraar – onderzoeksdirecteur

Prof. dr. Ron Oostdam 
E-mail:  r.j.oostdam@hva.nl
Tel: 06 2115 6240
Kamer: TTH 03 A 44

Algemeen manager

Petra Smulders
E-mail:  p.h.smulders@hva.nl
Tel: 06 2115 5006
Kamer: TTH 03 A 40
Kamer: TTH 03 A 20

Secretariaat Kenniscentrum

Contact

Marieke Saghir-Pit 
E-mail:  m.pit2@hva.nl
Tel: 020 599 5332 / 06  2115 5332
Aanwezig: maandag t/m donderdag 

E:  i.g.m.van.gessel@hva.nl 
T: 020-599 5332 
Aanwezig: maandag t/m donderdag van 12.00 tot 17.00

Bezoekadres

Kohnstammhuis en Theo Thijssenhuis
Kamer TTH 03 A 20  
Wibautstraat 2-4
1091 GM Amsterdam

Postadres

Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Website: www.hva.nl/kc-techniek

Aviation

Forensisch Onderzoek

Urban Technology 

Monique Heiligers

Bertus Postema

Mascha Smulders 

m.m.heiligers@hva.nl

b.postema@hva.nl

m.smulders@hva.nl 

 

Kenniscentrum BSV

Telefoon: 020 595 3446 (secretariaat)
E-mail:  kc-bsv@hva.nl
Website: www.hva.nl/kc-bsv

Bezoekadres

Dr. Meurerlaan 8
1067 SM Amsterdam

Postadres

Hogeschool van Amsterdam 
T.a.v. Kenniscentrum Bewegen, Sport en Voeding 
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam 

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 27 januari 2016