Hogeschool van Amsterdam

Contact Studentendecanaat

Ben je student? Raadpleeg de actuele inloopspreekuren op de A-Z lijst van je opleiding via mijnhva.nl, onder Studentendecaan.

Hieronder vind je de contactgegevens van de studentendecanen per faculteit weergegeven. Klik op de balk van jouw faculteit om de contactinformatie te zien.

Francis van Hekelen

Opleidingen:
International Sports Management and Business (ISMB), Leraar voor Lichamelijke Opvoeding (ALO), Sport, Management en Ondernemen (SM&O), Voeding en Diëtetiek (Voeding)

Contact:  
e-mail:  f.van.hekelen@hva.nl|
tel: 06 - 21158339
Voor studenten: inloopspreekuren

Bernadette Everard

Opleidingen:
Cluster Finance & Accounting: Accountancy VT Duaal , Bedrijfseconomie VT Duaal, Fiscaal Recht en Economie, Financial Services Management, (AC, BE, FRE, FSM)

Contact:  
e-mail:  b.l.everard@hva.nl 
tel: 020-5236090 / 06-21158322
Voor studenten: inloopspreekuren

Dinant Leegstra

Opleidingen:
International Business and Management Studies (IBMS) voltijd/deeltijd, International Financial Management (IFM), International Business and Languages (IBL), International Management (IM), Trade Management Asia (TMA)

Contact:  
e-mail: studentcounsellor.ibs@hva.nl
tel: 06 - 31998130
Voor studenten: inloopspreekuren

Anke van der Wilt

Opleidingen
International Business and Management Studies (IBMS) voltijd/deeltijd, International Financial Management (IFM), International Business and Languages (IBL), International Management (IM), Trade Management Asia (TMA)

Contact:   
e-mail: studentcounsellor.ibs@hva.nl
tel: 06 - 21155895
Voor studenten:  inloopspreekuren

Francis van Hekelen

Deeltijdopleidingen

Contact:  
e-mail:  f.van.hekelen@hva.nl 
tel: 06 - 21158339
Voor studenten: extra contactgegevens

Fredie Peper

Opleidingen:
Commerciële Economie, Bedrijfskunde Management Economie en Recht, Human Resource Management, Sportmarketing, Johan Cruijff University (CE, BKMER, SPM, JCU) 

Contact:  
e-mail:  f.a.peper@hva.nl 
tel: 06 - 21158315
Voor studenten: inloopspreekuren

Janneke Gaanderse

Opleidingen:
Commerciële Economie, Bedrijfskunde Management Economie en Recht, Human Resource Management, Sportmarketing, Johan Cruijff University (CE, BKMER, SPM, JCU) 

Contact:  
e-mail:  j.h.gaanderse@hva.nl
tel: 06-21158318
Voor studenten: inloopspreekuren

Gaby Zindovic

Opleidingen: Commerciële Economie, Bedrijfskunde Management Economie en Recht, Human Resource Management, Sportmarketing, Johan Cruijff University (CE, BKMER, SPM, JCU) 

Contact:  
e-mail:   g.zindovic@hva.nl
tel: 06 - 21158331
Voor studenten:  inloopspreekuren

Sjouke van Brederode

Opleidingen:
Fysiotherapie / ESP / Ergotherapie / Oefentherapie Mensendieck / HBO Verpleegkunde

Contact:  
e-mail:  s.van.brederode@hva.nl 
tel: 020 - 5954207 / 06 - 2115 5849
Voor studenten: inloopspreekuren

Reina Dooijewaard

Opleidingen:
Fysiotherapie / ESP /Ergotherapie / Oefen Therapie Mensendieck / HBO Verpleegkunde

Contact:  
e-mail:  r.b.j.dooijewaard@hva.nl
tel: 020 - 5954377 / 06 - 2115 5813
Voor studenten: inloopspreekuren

Janine Minheere

Opleidingen: 
Bestuurskunde (BSK), Culturele Maatschappelijke Vorming (CMV), HBO-Rechten, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD), Master Social Work (Ma SW), Sociaal Pedagogische Hulpverlening (SPH), Sociaal Juridische Dienstverlening (SJD), Toegepaste Psychologie (TP)

Contact:  
e-mail:  j.minheere@hva.nl 
tel: 06 - 21158591
Voor studenten: inloopspreekuren

Pieter Ruijssenaars

Opleidingen:
Bestuurskunde (BSK), Culturele Maatschappelijke Vorming (CMV), HBO-Rechten, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD), Master Social Work (Ma SW), Sociaal Pedagogische Hulpverlening (SPH), Sociaal Juridische Dienstverlening (SJD), Toegepaste Psychologie (TP)

Contact:  
e-mail:  p.p.ruijssenaars@hva.nl
tel: 06 - 21156351
Voor studenten: inloopspreekuren

Daan Verhamme

Opleidingen:
Bestuurskunde (BSK), Culturele Maatschappelijke Vorming (CMV), HBO-Rechten, Maatschappelijk Werk en Dienstverlening (MWD), Master Social Work (Ma SW), Sociaal Pedagogische Hulpverlening (SPH), Sociaal Juridische Dienstverlening (SJD), Toegepaste Psychologie (TP)

Contact:  
e-mail:   d.t.f.verhamme@hva.nl
tel: 06 - 21158338
Voor studenten: inloopspreekuren

Jarno Gerritsen

Opleidingen:
Informatica, Technische Informatica en Bedrijfskundige Informatica (ICT /BIT) en Communication and Multimedia Design (CMD)

Contact: 
e-mail:  j.w.g.gerritsen@hva.nl
tel: 06-21158332
Lokatie: Theo Thijssenhuis
Voor studenten: overige contactgegevens

Sjouke van Brederode

Opleidingen:
Amsterdam Fashion Institute (AMFI)

Contact: 
e-mail:  s.van.brederode@hva.nl 
tel: 020 - 5954540
Lokatie: Koetsier-Montaignehuis
Voor studenten: inloopspreekuren

Elke de Roos

Opleidingen:
Communicatie (CO), Media, Informatie en Communicatie (MIC)

Contact: 
e-mail:   a.m.de.roos@hva.nl
tel: 06 2115 7793
Voor studenten: inloopspreekuren

Anne-Margriet Klaver

Opleidingen:
Communicatie (CO), Media, Informatie en Communicatie (MIC)

Contact: 
e-mail:  a.m.klaver@hva.nl
tel: 06 2115 6441
Voor studenten: inloopspreekuren

Alfred Peerboom

Opleidingen: 
Pabo, Pedagogiek, 2e graads lerarenopleidingen Aardrijkskunde, Biologie, Economie, Engels, Frans, Geschiedenis, Gezondheidszorg en Welzijn, Horeca en Voeding, IDEE, Maatschappijleer, Natuurkunde, Nederlands, Scheikunde, Techniek en Wiskunde en alle Master opleidingen op het gebied van Onderwijs & Opvoeding

Contact:  
e-mail:  a.f.j.r.peerboom@hva.nl
tel: 06 - 21155593
Voor studenten : inloopspreekuren

Nicole Spellen

Opleidingen:
Pabo, Pedagogiek, 2e graads lerarenopleidingen Aardrijkskunde, Biologie, Economie, Engels, Frans, Geschiedenis, Gezondheidszorg en Welzijn, Horeca en Voeding, IDEE, Maatschappijleer, Natuurkunde, Nederlands, Scheikunde, Techniek en Wiskunde en alle Master opleidingen op het gebied van Onderwijs & Opvoeding

Contact:  
e-mail:  n.l.s.spellen@hva.nl
tel: 06-21155330
Voor studenten : inloopspreekuren

Voor een eerste contact kun je langskomen tijdens een inloopspreekuur

Bezoekadres: 
Weesperzijde 190
1097 DZ Amsterdam

Opleidingen: Built Environment (Bouwkunde, Bouwtechnische Bedrijfskunde, Civiele Techniek) en Forensisch Onderzoek

Cindy Groen

e-mail:  c.groen@hva.nl
tel: 06 - 21156350
aanwezig op dinsdag t/m donderdag

Opleidingen:  Aviation, Aviation Logistics, Engineering (E-Tech, Engineering Design and Innovation, Product Design, Technische Bedrijfskunde), Logistics (Engineering, Logistiek en Economie), Toegepaste Wiskunde, Maritiem Officier

Cora Verkley

e-mail:  c.v.m.verkley@hva.nl
tel: 06 – 21155591
aanwezig op maandag t/m vrijdag  

Fraukje Dijkstra

e-mail:  f.d.dijkstra@hva.nl
tel: 06-10956703
aanwezig op dinsdag en donderdag 

Anke van der wilt

e-mail:  a.c.van.der.wilt@hva.nl
tel: 06 - 21155895
aanwezig op vrijdag 

Nicole Spellen

e-mail:  n.l.s.spellen@hva.nl
tel: 06 – 21155330
aanwezig op maandag

Gepubliceerd door  Dienst Studentenzaken 7 november 2016