Hogeschool van Amsterdam

Kenniscentrum BSV

Op deze pagina vindt u de contactgegevens van het kenniscentrum Bewegen, Sport en Voeding (BSV) en een overzicht van de lectoren die er werkzaam zijn.

Kenniscentrum BSV

Telefoon: 020 595 34 46 (secretariaat)
E-mail: kc-bsv@hva.nl
Website: hva.nl/kc-bsv

Lectoraten

Bewegingswetenschappen: Dr. drs. H. Toussaint (Huub)
E-mail: h.toussaint@hva.nl

Gewichtsmanagement: Dhr. dr. P.J.M. Weijs (Peter)
E-mail: p.j.m.weijs@hva.nl

Innovatie in Sportprestatie: Dhr. M.J. Hofmijster (Mathijs)
E-mail: m.j.hofmijster@hva.nl

Kracht van Sport: Mevr. M. Deutekom (Marije)
E-mail: m.deutekom@hva.nl

Leren en Presteren in Sport: Dhr. R. Oudejans (Raôul)
E-mail: r.oudejans@hva.nl

Perceptueel-Motorisch Talentontwikkeling: Dhr. prof. dr. G. Savelsbergh (Geert)
E-mail: g.j.p.savelsbergh@hva.nl

Topsport en Onderwijs: Dhr. C. Vervoorn (Cees)
E-mail: c.vervoorn@hva.nl

Medewerkers kenniscentrum BSV

Bent u op zoek naar een andere medewerker van het kenniscentrum? Bekijk het medewerkersoverzicht.

Postadres

Hogeschool van Amsterdam
Faculteit Bewegen, Sport en Voeding
Postbus 1025
1000 BA Amsterdam

Bezoekadres

Dr. Meurerlaan 8
1067 SM Amsterdam

Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 28 mei 2018