Hogeschool van Amsterdam

Directie en staf

Decaan
 

Scholte op Reimer, dr. W. (Wilma) 
E: w.j.m.scholte.op.reimer@hva.nl 

Secretariaat

Zwart, M.C. (Monique) 
T: 06 2115 7086 / 020- 595 34 66
E: m.c.zwart@hva.nl

Directeur Bedrijfsvoering

Leede, MSC. E. de (Eric) 
E: e.de.leede@hva.nl

Secretariaat

Meulenbroek-Braakman, W.I. (Willy) 
T: 020 595 34 66 
E: w.i.meulenbroek-braakman@hva.nl

Hoofd Communicatie

Waal, I.C. de (Irma)
Telefoon: 06 211 56 142
E-mail: i.c.de.waal@hva.nl

Hoofd FinanciĆ«n, Planning en
Control

Waasdorp, M. (Monique)
Telefoon: 06 211 58 558
E-mail: m.waasdorp@hva.nl

Hoofd Human Resources

Vegter, N. (Nella)
Telefoon: 06 211 58 136
E-mail: n.vegter@hva.nl

Informatiemanager

Beerman, E. (Erica)
Telefoon: 06 536 80 035
E-mail: e.beerman@hva.nl

Hoofd Onderwijsbureau

Laan, M.M.B. van der (Monique)
Telefoon: 06 108 31 911
E-mail: m.van.der.laan@hva.nl

Hoofd Onderwijs-en Onderzoeksbeleid

Moosdijk, P.H.M. van de (Petra)
Telefoon: 06 211 57 815
E-mail: p.van.de.moosdijk@hva.nl

SIS administratie Kooistra-Roep, J.J. (Cobi)
telefoon: 020 595 34 71
e-mail: j.j.kooistra-roep@hva.nl
Pattiruhu, J. (Joyce)
telefoon: 020 595 3472
email: j.a.pattiruhu@hva.nl
Roosjen, C. (Caroline)
telefoon: 020 595 34 72
e-mail: c.s.roosjen@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Bewegen, Sport en Voeding 28 mei 2018