Hogeschool van Amsterdam

Opleidingen

Vragen over stage, afstuderen, samenwerking of een opleiding? Neem telefonisch of per e-mail contact op met de desbetreffende contactpersoon van één van onze opleidingen.

Secretaresse

 

Giakamou, R. (Rena)
020 - 595 23 53
i.giakamou@hva.nl

Opleidingsmanager

Meershoek, F.C.A. (Frans) 06 - 211 577 07
f.c.a.meershoek@hva.nl

Stageinformatie werkgevers.fa@hva.nl

Secretaresse

Külbs, D. (Deborah)
020 - 595 15 58
d.kulbs@hva.nl

Secretaresse Deeltijd

Man, A.M.G. (Astrid)
020 - 595 15 34
SecretariaatFBE-DeeltijdAcademie@hva.nl

Opleidingsmanager

Akker, A. van den (Arjen)
a.van.den.akker@hva.nl

Opleidingsmanager

Dukker, G. (Gerard)
g.dukker@hva.nl

Teamcoördinator

Post, C. (Kees)
06 - 211 584 04
c.post@hva.nl

Stage-informatie werkgevers.be@hva.nl

Secretaresse

Hoffman, M.T.J. (Marita)
020 - 523 64 55
m.hoffman@hva.nl

Secretaresse Deeltijd

Man, A.M.G. (Astrid)
020 - 595 23 69
SecretariaatFBE-DeeltijdAcademie@hva.nl

Opleidingsmanager

Koenders, S.J.M. (Susanne)
020 - 595 25 12
s.j.m.koenders@hva.nl

Opleidingsmanager

Nollen, G.A (Gudo)
06 - 595 25 12
g.nollen@hva.nl

Opleidingsmanager Deeltijd

Piket, J.H. (Hans)
06 - 441 37 236
j.h.piket@hva.nl

Stageinformatie vacature plaatsen:
https://stageafstudeerportal.nl/

Secretaresses

Gomes, L. (Chanda)

06 - 21158299

L.gomes@hva.nl

 

Raghoebarsing S.S. (Sila)

06 - 21157630

s.s.raghoebarsing@hva.nl

Secretaresse Deeltijd

Man, A.M.G. (Astrid)
020 - 595 15 34
SecretariaatFBE-DeeltijdAcademie@hva.nl

Instroomcoördinator Johan Cruyff Academy

Weersel, A. van (Arlette)
020 - 595 15 47
a.van.weersel@hva.nl

Opleidingsmanager Hoofdfase

Van Koningsveld-Sandee, M.E.H. (Marlies)
020 - 523 64 69
m.e.h.sandee@hva.nl

Opleidingsmanager Propedeuse Prent, J. (Jeroen) 
j.prent@hva.nl
Opleidingsmanager Deeltijd

Seubring, H. (Hans)
020 - 595 24 37
h.seubring-vierveyzer@hva.nl

Opleidingsmanager Johan Cruyff Academy

Van Koningsveld-Sandee, M.E.H. (Marlies)
m.e.h.sandee@hva.nl

Stagebureau

vacature plaatsen: https://stageafstudeerportal.nl/

voor vragen: werkgevers.mst@hva.nl,
020-5952547

Secretaresse

Giakamou, R. (Rena)
020 - 595 23 53
i.giakamou@hva.nl

Opleidingsmanager

Toussaint, T.E.M. (Ed)
t.e.m.toussaint@hva.nl

Stage-informatie werkgevers.fa@hva.nl

Secretaresse

Giakamou, R. (Rena)
020 - 595 23 53
i.giakamou@hva.nl

Opleidingsmanager

Meershoek, F.C.A. (Frans)
06 - 211 577 07
f.c.a.meershoek@hva.nl

Stageinformatie werkgevers.fa@hva.nl

Secretaresse

Hoffman, M. (Marita)
020 - 595 25 12
m.hoffman@hva.nl

Opleidingsmanager

Werk, I.R. van der (Ivo)
06 - 211 58 353
i.van.der.werk@hva.nl

Opleidingsmanager Deeltijd

Piket, J.H. (Hans)
06 - 441 37 236
j.h.piket@hva.nl

Stageplek aanmelden werkgevers.mo@hva.nl

Management assistant Ms R. Ameziane (Rachida)
Phone: + 31 (0) 20 523 69 14
E-mail:  r.ameziane@hva.nl
 

 

Head of the programme

  • International Business and Management Studies
  • International Business and Management Studies Fast-Track
  • Trade Management Asia

Mr J.O. Sterk (John)
Phone: + 31 (0) 20 523 19 07
E-mail:  j.o.sterk@hva.nl

Coordinator of the programme 
International Business and Management Studies part-time

Mr A.A.B. Resing (André)
Phone: +31 (0)20 523 60 17
E-mail:  a.a.b.resing@hva.nl

Coordinator first year programme
International Business and Management Studies

Mrs R. Groenewald (Rionette)
Phone: +31 (0)20 523 69 70
E-mail:  r.groenewald@hva.nl

Coordinator
Trade Management Asia

 

Mr J.A.W. Zonneveld (Jan)
Phone: +31 (0) 20 523 1945
E-mail j.a.w.zonneveld@hva.nl

Head of the programme 
International Business Languages

Mrs W. Hazelhoff-Pouwer (Wil)
Phone: 31 (0) 20  523 64 10
E-mail:  w.j.hazelhoff-pouwer@hva.nl

Gepubliceerd door  Faculteit Business en Economie 7 juli 2017