Hogeschool van Amsterdam

Alumni

Alumnicontactpersonen per opleiding

Opleiding Contactpersoon alumni Email
AC Lucy Kuis r.kuis @hva.nl
AC Mark Paur m.paur@hva.nl
ALO Stephanie Hermans ExALO@hva.nl
AMFI Karen Bosch k.m.bosch@hva.nl
Aviation Academy Viktoria Balla-Kamper v.balla-kamper@hva.nl
BE Arjen van den Akker a.van.den.akker@hva.nl
BE deeltijd Theo van Vastenhoven t.j.van.vastenhoven@hva.nl
BKM Ied ter Laan I.g.ter.laan@hva.nl 
BKM Karin Plekkenpol c.m.plekkenpol@hva.nl
BKM deeltijd Hans Piket j.h.piket@hva.nl
CE Paul Riegen j.p.d.riegen@hva.nl
CE deeltijd Lex van Hoogstraten l.van.hoogstraten@hva.nl
Communication and Multimedia Design Mattijs Blekemolen m.blekemolen@hva.nl
Deeltijd algemeen Janke-Neel Schutter j.n.schutter@hva.nl
Ergotherapie Caroline Rijkers c.j.m.rijkers@hva.nl 
FRE Marianne Toonstra m.a.toonstra@hva.nl
FSM Ed Toussaint t.e.m.toussaint@hva.nl
FSM deeltijd Frans Daams f.daams@hva.nl 
Fysiotherapie Jaap van den Berg j.van.den.berg@hva.nl
Fysiotherapie Siem Wokke s.m.wokke@hva.nl
Fysiotherapie (engelstalig) Bob van den Berg r.w.van.den.berg@hva.nl
Fysiotherapie (engelstalig) Bas Moed b.moed@hva.nl
HBO-Rechten Imane Azzouz i.azzouz@hva.nl
HBO-Rechten Liesbeth Koppejan e.h.koppejan@hva.nl
HRM Jurre Valk j.valk@hva.nl 
HRM deeltijd Hans Piket j.h.piket@hva.nl
IBL Miriam Olid m.m.olid@hva.nl
IBL Ynske Gunning y.i.gunning@hva.nl
IBL Stepanka van Balkom-Klapacova s.klapacova@hva.nl
IBMS Ian Lewis i.r.lewis@hva.nl
IFM Ian Lewis i.r.lewis@hva.nl
ISMB Hester Zeeman sn-international@hva.nl
ISMB Karen Kuechler k.kuechler@hva.nl
JCU Kim Middendorp k.middendorp@hva.nl
Media Informatie en Creatie Anke Tervoort a.tervoort@hva.nl
MZD deeltijd Hans Piket j.h.piket@hva.nl
Oefentherapie
Onderwijs en Opvoeding
Annemarie Waal
Jiskje Vahl-Veenstra
a.p.waal@hva.nl
j.vahl-veenstra@hva.nl
SJD Peter Witte p.f.j.witte@hva.nl
SJD Liesbeth Steenbeek e.c.e.steenbeek@hva.nl
SPM Danny Simonis d.g.simonis@hva.nl
Sportmanagement en Ondernemen Nadine Vrolijk alusmo@hva.nl
TMA Ian Lewis i.r.lewis@hva.nl
Toegepaste Psychologie Ingrid Boelhouwer i.g.boelhouwer@hva.nl
Toegepaste Psychologie Maaike Vonk m.c.c.vonk@hva.nl
Voeding en Diëtetiek Suzanne van der Plas en Saskia Veerkamp-Kalkers alumni.voeding@hva.nl

Staat je opleiding niet vermeld? Stuur een mail aan alumni@hva.nl

Gepubliceerd door  Afdeling Communicatie 24 november 2015