Hogeschool van Amsterdam

Kenniscentrum Achieve

Contact

Wilt u meer informatie over ons onderzoek? Neem dan contact met ons op.

Bezoekadres

Decaan

Prof. dr. Wilma Scholte op Reimer |  w.j.m.scholte.op.reimer@hva.nl

Ergotherapie - Participatie en Omgeving 

Dr. Margo van Hartingsveldt m.j.van.hartingsveldt@hva.nl

Fysiotherapie - Transitie van zorg bij complexe patiënten

Prof. dr. Raoul Engelbert r.h.h.engelbert@hva.nl

Oefentherapie - Dagelijks Bewegen!

Dr. Bart Visser b.visser2@hva.nl

Verpleegkunde - Integratie van Psychiatrische en Somatische Zorg

Dr. Corine Latour c.h.m.latour@hva.nl

Revalidatie in de Acute Zorg

Dr. Marike van der Schaaf m.van.der.schaaf2@hva.nl

Transmurale Ouderenzorg

Dr. Bianca Buurman-van Es b.m.buurman@hva.nl

Functioneel herstel bij kanker

Dr. Martijn Stuiver m.m.stuiver@hva.nl
Gepubliceerd door  Kenniscentrum Gezondheid 9 mei 2017